witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj

Ranking
ubezpieczeń mieszkaniowych

Link4 - ubezpieczenie mieszkania

Link 4 - Grupa ubezpieczeniowa istnieje na polskim rynku od stycznia 2003 roku. To pierwsza firma ubezpieczeniowa, która zaoferowała polskim kierowcom ubezpieczenia komunikacyjne typu direct, czyli możliwość zakupu ubezpieczenia przez telefon lub internet. Początkowo Towarzystwo ubezpieczeniowe oferowało podstawowe produkty ubezpieczeniowe z grupy samochodowych, z czasem oferta rozszerzyła się o ubezpieczenia mieszkaniowe oraz turystyczne.

 

LINK4 na początku 2010 roku postawiło na zmianę dotychczasowego logo oraz na zmianę znanej dotąd kolorystyki. Dzięki zaawansowanej technologii, można skorzystać z usług firmy na terenie całego kraju, o każdej porze. LINK4 zapewnia swoją pomoc całodobowo.

Warta - ubezpieczenie mieszkania

Warta rozpoczęła swoją działalność na polskim rynku w 1920 roku, kiedy to firma została założona przez Krajowe Ubezpieczenie Ogniowe, Krajowe Ubezpieczenie na Życie, Poznański Bank Ziemian oraz Związek Producentów Rolnych.

 

Głównym akcjonariuszem Spółki w 2005 roku zostaje Kredyt Bank, ubezpieczyciel przechodzi proces rebrandingu i zmianę logotypu i otwiera pierwszą placówkę WARTY i Kredyt Banku, w której prowadzi sprzedaż produktów „pod jednym dachem”.

Concordia - ubezpieczenie mieszkania

Concordia - Na polskim rynku ubezpieczeniowym działa już od 1997 roku. W tym momencie firma posiada 12 oddziałów, niemal 40 przedstawicielstw i agencji generalnych oraz współpracuje z ponad 450 bankami. Concordię tworzą dwie spółki: Concordia Polska TUW (ubezpieczenia majątkowe) i WTUŻiR Concordia Capital S.A. (ubezpieczenia na życie).

 

Głównym obszarem działalności firmy Concordia Ubezpieczenia są ubezpieczenia dla rolnictwa, bankowości spółdzielczej i biznesu, ale Towarzystwo posiada również ofertę ubezpieczeń, które kieruje także do osób prywatnych.

InterRisk - ubezpieczenie mieszkania

InterRisk - Towarzystwo w 1993 roku uzyskało pozwolenie na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej, jako Szkolne Towarzystwo Ubezpieczeniowe STU S.A. W 1997 roku ubezpieczyciel rozpoczął współpracę ze znaczącym amerykańskim inwestorem: CIGNA Insurance Company. Towarzystwo ubezpieczeniowe w 2006 roku dołączyło do Grupy VIENNA INSURANCE (VIG) dzięki pozyskaniu akcjonariusza: Wiener Städtische Versicherung AG Vienna Insurance Group.

 

Na początku lutego 2008 roku Spółka zmieniła nazwę na InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group, a w 2012 przejęła wszystkie prawa i obowiązki towarzystwa ubezpieczeniowego PZM TU S.A. Vienna Insurance Group.

Benefia24.pl - ubezpieczenie mieszkania

BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group funkcjonuje od września 1999 roku. Jedynym akcjonariuszem Spółki jest austriacka grupa ubezpieczeniowo-bankowa Vienna Insurance Group, która jest jedną z największych grup ubezpieczeniowych w Europie Środkowo-Wschodniej.

 

BENEFIA TU S.A. prowadzi działalność ubezpieczeniową bezpośrednią i reasekuracyjną w zakresie ubezpieczeń osobowych i majątkowych.

Generali Direct - ubezpieczenie mieszkania

Generali jest częścią Grupy Generali Holding Vienna AG, a pierwsze jej placówki w Polsce zostały założone już w roku 1837.

 

Dzisiaj w skład Grupy Generali Polska wchodzą następujące spółki:
• Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
• Generali Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
• Generali Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.
• Generali Finance Sp z o.o.
• Generali AutoProgram Sp z o.o.

Aviva - W domu

Aviva szczyci się tradycją ponad trzystu lat nieprzerwanej działalności. Pod koniec XVII wieku w Londynie powstało pierwsze towarzystwo ubezpieczeniowe, Hand-in-Hand, które weszło później w skład grupy.Największe firmy ubezpieczeniowe, które połączyły się, tworząc dzisiejszą grupę Aviva, to: Commercial Union, General Accident i Norwich Union.

 

Ubezpieczenie dedykowane są przede wszystkim właścicielom domów i mieszkań, w tym również poszukujących ochrony ubezpieczeniowej w związku z koniecznością ubezpieczenia nieruchomości mieszkalnej ze względu na kredyt bankowy.