witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj
o nas

Od 2006 roku dostarczamy usługi ubezpieczeniowe na najwyższym poziomie. Przez 10 lat działalności na polskim rynku zaufało nam już kilkadziesiąt towarzystw ubezpieczeniowych. Naszymi partnerami są także specjalistyczne firmy zajmujące się doradztwem inwestycyjnym i zarządzaniem aktywami. Dzięki obecności w sieci i poza nią jesteśmy zawsze blisko Klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze odpowiedniego ubezpieczyciela.

 

Specjalizujemy się w polisach na życie, polisach turystycznych, ubezpieczeniach nieruchomości i komunikacyjnych. Udostępniamy przystępne i czytelne rozwiązania w postaci intuicyjnych porównywarek ubezpieczeniowych, dzięki czemu jesteśmy ekspertami specjalizującymi się w procesie dopasowania polisy do określonego Klienta. Tylko takie podejście jest gwarancją zakupu przez Klienta odpowiedniego ubezpieczenia, a na zadowoleniu Ubezpieczonych zależy nam najbardziej.

 

Na tle konkurencji wyróżnia nas nie tylko profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego Klienta, ale także bogata oferta produktów i usług ubezpieczeniowych. Dzięki używanym przez konsultantów nowoczesnym narzędziom jeszcze szybciej i łatwiej Klient poznaje cechy naszych produktów, bez wychodzenia z domu i porównywania ofert w różnych miejscach. Systematycznie wzbogacamy naszą ofertę o nowe produkty, dostosowując je do indywidualnych potrzeb naszych Partnerów oraz rozwijając zakres ubezpieczeniowej ochrony.

Ubezpieczenie dla:

Opinie naszych klientów

Skorzystałam z usługi porównania ofert ubezpieczeń i już następnego dnia otrzymałam oferty od agentów! Wystarczyło wypełnić prosty formularz na stronie.

Magdalena Polańska

Dzięki poradnikom ubezpieczeniowym znajdującym się na tej stronie, wiem czym są te wyłączenia i na co zwracać uwagę kupując dobre ubezpieczenie na życie.

Barbara Daczkowska

Porównywarka ubezpieczeniowa to bardzo dogodne ułatwienie. Nie dość, że nie muszę sama szukać ubezpieczenia na życie, to jeszcze sami doradcy zapraszają mnie na spotkanie.

Marta Kamińska