witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj

Benefia24.pl - ubezpieczenie mieszkania

BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group funkcjonuje od września 1999 roku. Jedynym akcjonariuszem Spółki jest austriacka grupa ubezpieczeniowo-bankowa Vienna Insurance Group, która jest jedną z największych grup ubezpieczeniowych w Europie Środkowo-Wschodniej. BENEFIA TU S.A. prowadzi działalność ubezpieczeniową bezpośrednią i reasekuracyjną w zakresie ubezpieczeń osobowych i majątkowych.

 

Od początku działalności spółka rozwija się bardzo dynamicznie, czego dowodem są nagrody i wyróżnienia, które otrzymała w ciągu ostatnich lat, m.in. „FIRMA ROKU 2004” - nagroda przyznana przez Polski Klub Biznesu, „Najlepsza Istytucja Finansowa Rzeczpospolitej” w 2007 roku oraz nagroda dla najlepszej firmy ubezpieczeń majątkowych spółki VIG Polska przyznana w roku 2012.

 

Do Grupy BENEFIA należy również spółka BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A., która specjalizuje się w indywidualnych ubezpieczeniach na życie oraz Bankassurance.

 

W maju 2006 roku Towarzystwo otworzyło nową możliwość sprzedaży Benefia24.pl, który pozwala na zakup produktów obu Spółek Grupy przez internet.

 

Ubezpieczenia mieszkaniowe

 

W zakresie ubezpieczenia domu i mieszkania BENEFIA oferuje kilka produktów, których zakres ochrony można dopasowywać według indywidualnych potrzeb.

 

tel. (22) 544 14 30 

e-mail: benefia24@benefia.pl