witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj

Warta - ubezpieczenie mieszkania

Warta rozpoczęła swoją działalność na polskim rynku w 1920 roku, kiedy to firma została założona przez Krajowe Ubezpieczenie Ogniowe, Krajowe Ubezpieczenie na Życie, Poznański Bank Ziemian oraz Związek Producentów Rolnych. Głównym akcjonariuszem Spółki w 2005 roku zostaje Kredyt Bank, ubezpieczyciel przechodzi proces rebrandingu i zmianę logotypu i otwiera pierwszą placówkę WARTY i Kredyt Banku, w której prowadzi sprzedaż produktów „pod jednym dachem”.

 

Przełomowym momentem dla Warty jest rok 2012, kiedy Spółka zdobywa dwóch nowych akcjonariuszy: Grupę Talanx oraz japońskiego ubezpieczyciela Meiji Yasuda, dzięki czemu Towarzystwo jako ubezpieczyciel zajmuje drugie miejsce na polskim rynku ubezpieczeniowym.

 

Grupa WARTA składająca się z dwóch spółek (Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A. i Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie WARTA S.A.) w swojej ofercie posiada ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowe oraz na życie – zarówno w charakterze ochronnym, jak i inwestycyjnym. W obsłudze Klienta ubezpieczyciel wyznaje Trzy Najważniejsze Wartości a są nimi: profesjonalizm, otwartość i szczerość oraz szacunek.

 

Ubezpieczenia mieszkaniowe

 

W programie ochrony nieruchomości WARTA oferuje dwie możliwości ubezpieczeń: WARTA Dom+, która zapewnia gwarancję ochrony przed skutkami działania 19 rodzajów żywiołów, oraz WARTA Dom Komfort+, która działa w formule all risks, czyli chroni od każdego ryzyka, które nie zostało wyłączone z umowy.
 

 

Infolinia: 801 308 308

 

Z zagranicy: (+48) 502 308 308