witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj

InterRisk - ubezpieczenie mieszkania

InterRisk - Towarzystwo w 1993 roku uzyskało pozwolenie na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej, jako Szkolne Towarzystwo Ubezpieczeniowe STU S.A. W 1997 roku ubezpieczyciel rozpoczął współpracę ze znaczącym amerykańskim inwestorem: CIGNA Insurance Company. A w 2006 roku Spółka dołączyła do Grupy VIENNA INSURANCE (VIG) dzięki pozyskaniu akcjonariusza: Wiener Städtische Versicherung AG Vienna Insurance Group.

 

Na początku lutego 2008 roku Spółka zmieniła nazwę na InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group, a w 2012 przejęła wszystkie prawa i obowiązki towarzystwa ubezpieczeniowego PZM TU S.A. Vienna Insurance Group.

 

Już od 3 lat firma InterRisk wykazuje ponad 1 miliard składki przypisanej brutto rocznie, posiada jedną z najlepszych ofert ubezpieczeń zdrowotnych, w 2012 została liderem sprzedaży gwarancji ubezpieczeniowych dla firm. Aktualnie ubezpiecza 20% polskich uczelni wyższych. Posiada ponad 800 pracowników etatowych, 53 jednostki terenowe, ponad 3400 agentów i niemal 800 współpracujących spółek brokerskich.

 

Ubezpieczenia mieszkaniowe

 

Oferta ubezpieczeniowa Towarzystwa InterRisk dedykowana jest różnym grupom, zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. W ramach ubezpieczenia nieruchomości można wybrać jeden z trzech pakietów ubezpieczeniowych:

  • „Bezpieczny DOM w InterRisk” - w zakresie podstawowym polisa obejmuje ubezpieczenie mienia, ubezpieczenie home assistance oraz ubezpieczenie OC w życiu prywatnym. Polisę można rozszerzyć o ubezpieczenie szyb i innych przedmiotów szklanych od stłuczenia, ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie pobytu w szpitalu oraz ubezpieczenie kosztów pomocy prawnej.

 

  • „DOM MAX” – oferta ubezpieczenia domu lub mieszkania w InterRisk, któa połączona jest z pakietami assistance i usługami concierge. Ubezpieczenie DOM MAX oferowane w formule all risks, co oznacza że gwarantuje zabezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, z wyjątkiem tych wyszczególnionych w wyłączeniach z zakresu ochrony i opisanych w OWU.

 

  • „Bezpieczny kredyt” - polisa dla osób, które zgodnie z zawartą z bankiem umową kredytową, zobowiązane są do zawarcia umowy ubezpieczenia mienia od ognia i innych zdarzeń losowych, obejmującej ochroną przedmiot stanowiący zabezpieczenie spłaty zaciągniętego kredytu oraz dokonania cesji praw z tej umowy na rzecz banku.

 

Kontakt: tel. (22) 537 68 03