witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj

Ubezpieczenia na życie Warta

Ocena: 5.00 - liczba głosów 1

Dziękujemy za oddanie głosu

Grupa Warta oferuje ubezpieczenia majątkowe, osobowe i komunikacyjne, ubezpieczenia emerytalne i programy inwestycyjne, łączy produkty i usługi poszczególnych spółek. TUnŻ Warta S.A. posiada w swojej ofercie zarówno indywidualne, jak i grupowe ubezpieczenia na życie. Większość z nich łączy ochronę życia i zdrowia z gromadzeniem i pomnażaniem oszczędności.

 ubezpieczenie na życie Warta

Zaletą ubezpieczeń na życie Warta jest szeroki wachlarz rozwiązań nie tylko ochronnych, ale i inwestycyjnych. Dowodem na to twierdzenie może być dostępna oferta ubezpieczyciela:

 

  • Warta dla Ciebie i Rodziny,
  • Warta Twoja Przyszłość,
  • Warta Ochrona.

    KUP NAJLEPSZE UBEZPIECZENIE

Warta ubezpieczenie na życie na rankingubezpieczennazycie.pl jest obecna wśród najlepszych polis życiowym oraz Towarzystw dostępnych na polskim rynku ubezpieczeniowym, jak również axa ubezpieczenie na życie - rankingubezpieczennazycie.pl oraz inne z kilkunastu Towarzystw Ubezpieczeniowych.

 

 

Ubezpieczenie Warta dla Ciebie i Rodziny

 

Jest to oferta dla osób, które poszukują zabezpieczenia dla siebie oraz rodziny na wypadek wielu nieprzewidzianych okoliczności życiowych. Szeroki zakres polisy przypomina grupowe  ubezpieczenie dostępne jedynie dla zatrudnionych w firmie. Ale i w przypadku Warta dla Ciebie i Rodziny istnieje możliwość skorzystania ze świadczenia, jeśli ubezpieczonemu urodzi się dziecko.

 

Ubezpieczenie Warta dla Ciebie i Rodziny to 50 różnych ryzyk, zawartych w 10 pakietach dopasowanych do potrzeb i możliwości finansowych różnych grup klientów. Podstawowy zakres to koszt 33 zł miesięcznej składki. Konstrukcja umowy gwarantuje wysokość składki na stałym poziomie, gdzie cena nie zależy ani od wieku, ani od płci klienta. Składka zależy wyłącznie od zakresu ubezpieczenia.

 

Warta dla Ciebie i Rodziny umożliwia wypłatę świadczenia aż z 9 różnych zdarzeń powodujących pobytu w szpitalu. W zależności od wybranego wariantu i powodu pobytu w szpitalu można liczyć na wypłatę od 30 do nawet 220 zł za każdy dzień hospitalizacji. Dodatkowo, wybierając warianty Plus lub Premium, ubezpieczony gwarantuje sobie pomoc w razie kłopotów ze zdrowiem w ramach assistance medycznego (m.in. wizyty lekarza, pielęgniarki czy opieka domowa po hospitalizacji).

 

 

Ubezpieczenie Warta Twoja Przyszłość

 

Warta Twoja Przyszłość przeznaczone jest dla osób planujących przyszłość i troszczących się o swoich najbliższych. Oferta to idealne połączenie ochrony ubezpieczeniowej z możliwością inwestowania środków, czyli gromadzeniem kapitału. Rozwiązanie oferowane przez TU Warta zabezpieczy finansowo bliskich na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń i pozwoli odkładać środki na przyszłość. Produkt daje możliwość swobodnego dopasowania poziomu ochrony i inwestycji.

 

Umowa w ramach polisy Warta Twoja Przyszłość pozwala zabezpieczyć się na wypadek poważnych kłopotów ze zdrowiem. Ubezpieczyciel gwarantuje wypłatę w razie wystąpienia tzw. choroby śmiertelnej w okresie ubezpieczenia oraz przejęcie opłacania składek w przypadku całkowitego inwalidztwa.

 

 

Ubezpieczenie Warta Ochrona

 

Ubezpieczenie zdrowia, jakim jest Warta Ochrona, to gwarancja świadczenia nawet do kwoty 600 tys. zł. Dla wyboru określonych sum ubezpieczenia wymagane jest tylko oświadczenie o stanie zdrowia klienta lub skrócona ankieta medyczna. O konieczności przeprowadzenia takiej ankiety za każdym razem poinformuje agent ubezpieczeniowy.

 

Warta Ochrona to produkt przeznaczony zarówno dla singli, jak i całych rodzin będących w związkach formalnych, jak i nieformalnych. Ubezpieczony oraz współubezpieczony (małżonek, partner) dokonuje wyboru ryzyk czy pakietów najbardziej mu odpowiadających zarówno dla siebie, jak i dziecka. Ubezpieczenie skierowane jest do osób w wieku 18-65 lat, a w przypadku dzieci – od ukończonego 1 roku życia do 18 roku życia.

 

Pakiety do wyboru mogą dotyczyć nie tylko małżonków lub partnerów, ale także ich dzieci, niezależnie od tego, czy pochodzą z obecnego związku, czy poprzedniego.

 

 

Ubezpieczenie Sposób na Raka

 

W ramach polisy ubezpieczony ma zapewniony dostęp do tzw. drugiej opinii medycznej, czyli do indywidualnej, pisemnej konsultacji medycznej, dostarczonej przez jeden z wiodących światowych ośrodków leczenia nowotworów. Opinia zostaje wydana w terminie 14 dni od daty dostarczania kompletu dokumentacji. Dodatkowa konsultacja ze światowymi specjalistami pozwala na potwierdzenie poprawności diagnozy oraz ustalenie planu leczenia.

 

Ubezpieczenie Sposób na Raka zapewnia świadczenia w ramach wykonywanych zabiegów medycznych oraz usług assistance. Ubezpieczonemu przysługują usługi w ramach określonych limitów przez okres aż 10 lat od diagnozy.

 

Polisa stanowi skuteczne wsparcie w procesie leczenia. W wariancie rozszerzonym, wypłacane są dodatkowe świadczenia za wykonywane zabiegi onkologiczne:

  • operacje,
  • radioterapię,
  • chemioterapię.

 

 

Ubezpieczenie Warta Posag

 

Przy zawieraniu umowy polisy Warta Posag ubezpieczony decyduje, jaką kwotę ma dostać jego dziecko między 18 a 25 urodzinami. W razie śmierci rodzica Towarzystwo zapewni dziecku wypłatę miesięcznej renty w ustalonej wcześniej wysokości. Dzięki temu dziecko ma pewność, że zdobędzie środki na zapewnienie sobie bezpiecznej przyszłości, np. zdobycie wykształcenia.

 

Warta Posag gwarantuje, że w przypadku śmierci opiekuna, dziecko dostanie na koniec umowy ustaloną kwotę, bez względu na liczbę opłaconych składek. W razie śmierci w nieszczęśliwym wypadku, może ono dodatkowo otrzymać określoną sumę ubezpieczenia.

 

Warta gwarantuje również opcję przejęcia opłacania składek w razie całkowitego inwalidztwa ubezpieczonego. Dziecko dostanie ustaloną przy zawieraniu umowy kwotę po osiągnięciu określonego w umowie wieku.

    KUP NAJLEPSZE UBEZPIECZENIE

Redakcja rankingubezpieczeniowy.pl