witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj

Ubezpieczenia indywidualne i grupowe

Ocena: 5.00 - liczba głosów 1

Dziękujemy za oddanie głosu

Jeśli zdecydowałeś, że chcesz zakupić ubezpieczenie na życie – możesz mieć z tym niemały kłopot. Dzisiejszy rynek ubezpieczeniowy jest niezwykle bogaty w oferty i możliwości. Na dodatek – jeśli zajrzysz w tym celu do internetu – możesz czuć się przytłoczony ilością informacji na ten temat. Dlatego dobrze jest szukać mądrze i korzystać z zaufanych źródeł.

 

indywidualne i grupowe ubezpieczenie

Przychodzi taki etap w twoim życiu, kiedy teraźniejszość schodzi na drugi plan i zaczyna być istotna przyszłość. Zaczynasz oszczędzać, tworzysz w tym celu lokatę, snujesz plany. To bardzo ważny etap w życiu. Chcesz zabezpieczyć swoją przyszłość i jest to całkowicie naturalne. Warto jest do tej sprawy podejść rozsądnie, pochopne decyzje mogą okazać się zgubne i bardzo niekorzystne.

 

    KUP NAJLEPSZE UBEZPIECZENIE

Najważniejsze – ustalić cel

 

Przede wszystkim zastanów się spokojnie nad tym, czego oczekujesz względem ubezpieczenia. W dzisiejszych czasach firmy ubezpieczeniowe prześcigają się w budowaniu atrakcyjnych i dopasowanych ofert. Możesz być spokojny o to, że znajdziesz najlepszą dla siebie. Jednak musisz wiedzieć jaką dokładnie. Warto, abyś zastanowił się czy ważne są dla ciebie następujące kwestie: szeroki zakres ochrony, wysokie świadczenie lub niska składka a następnie przemyśleć, które z nich jest najważniejsze.

 

Przemyśl swój budżet

 

Każdy ma inne możliwości finansowe, nie oznacza to jednak, że nie ma tanich ubezpieczeń na życie. Ofert jest naprawdę wiele, więc znajdziesz coś odpowiedniego. Jaką kwotą miesięcznie dysponujesz? To ważne, by nie nadwyrężyć swojego domowego budżetu ale należy pamiętać, że ubezpieczenie to inwestycja w przyszłość. W trudnej sytuacji życiowej to właśnie ubezpieczenia gwarantuje ci wsparcie finansowe.

 

Grupowo czy indywidualnie?

 

Uważasz, że ubezpieczenia indywidualne są bardziej korzystne? Nic bardziej mylnego. Pamiętaj, że nawet jeśli twój pracodawca nie oferuje możliwości ubezpieczenia grupowego, możesz je zakupić sam. Ma ono kilka ważnych plusów, jak na przykład brak wnikliwej ankiety medycznej. Nie musisz skrupulatnie opisywać historii swoich chorób ani dokumentować stanu swojego zdrowia.

 

Dla wielu osób to najbardziej zniechęcający etap zakupu ubezpieczenia indywidualnego. Dlatego przyjrzyj się ofertom grupowym, być może właśnie wśród nich znajdzie się ubezpieczenie najciekawsze dla ciebie. Warto sprawdzić dostępne oferty.

Sprawdź w internecie

 

Zanim posłuchasz kolegi z pracy, który wspominał coś o swoim ubezpieczeniu i udasz się do konkretnej placówki, którą ci wskazał – zajrzyj do internetu. Jest wiele atrakcyjnych ofert, które dla ciebie mogą być bardziej korzystne niż te, które polecił ktoś z otoczenia.

 

Pamiętaj przede wszystkim o tym, że warto zwrócić uwagę na różnice między wami. Być może jego ubezpieczenie było kupione wiele lat temu, ma słabszy stan zdrowia albo większą rodzinę, nie wspominając już o różnicach w zarobkach. Właśnie w tym celu powstały porównywarki ubezpieczeniowe, dzięki którym możesz znaleźć więcej podobnych ofert i sprawdzić ich różnice.

 

Szerszy zakres ochrony za niższą cenę? Przecież to się naprawdę opłaca a wymaga jedynie poświęcenia chwili na dokładnie sprawdzenie ofert. Warto, byś szukał informacji na sprawdzonych stronach internetowych, które prowadzone są przez grupę fachowców. Krótkie hasło: ubezpieczenia grupowe porównanie z www.ubezpieczeniazyciowe.pl może niezwykle ułatwić ci sprawę. Informacje są proste i czytelne, dzięki czemu podjęcie decyzji również nie będzie dla ciebie trudne.

 

Pomocne narzędzia

W internecie możesz znaleźć wiele pomocnych narzędzi, dzięki czemu szukanie ubezpieczenia nie zabierze ci wielu długich godzin. Towarzystwa ubezpieczeniowe opracowały nie tylko porównywarki, ale również specjalne kalkulatory, rankingi, fora internetowe pełne opinii klientów oraz poradniki. Strony internetowe, które ich nie posiadają, powinny wydać ci się podejrzane. Masz prawo zarówno wyboru, jak i porównania możliwości.

 

Rynek ubezpieczeniowy jest dzisiaj niezwykle bogaty i atrakcyjny. Ale także sytuacja zarówno finansowa, jak i zawodowa różni się od tej sprzed dziesięciu czy dwudziestu lat. Dobrze, żebyś miał tego świadomość. Ubezpieczenie powinno być maksymalnie dopasowane do twojej sytuacji bez względu na to czy wykonujesz wolny zawód, jesteś freelancerem, pracujesz na etacie czy posiadasz własną działalność.

 

Dlatego wystarczy, że wypełnisz krótką ankietę a porównywarka sama dobierze najlepsze oferty. Następnie możesz zajrzeć na dostępne rankingi i sam ocenisz, co najbardziej odpowiada twoim oczekiwaniom. Sprawdź ubezpieczenie na życie ranking www.ubezpieczeniazyciowe.pl i sam wybierz ofertę i towarzystwo ubezpieczeniowe.

 

Czytanie umowy – najważniejsze

Dokładne czytanie warunków umowy brzmi jak banał. To rzecz zupełnie oczywista, ale niezwykle ważna. Dzięki temu unikniesz niespodzianek. Przykład? Towarzystwa ubezpieczeniowe zastrzegają sobie prawo nie wypłacenia świadczenia za wypadek komunikacyjny pod wpływem alkoholu. Poświęć chwilę na przeczytanie dokładnie wszystkich szczegółów umowy, by mieć pewność, że wybrałeś najlepiej. Twój komfort psychiczny z ochrony, jaką ma zapewnić ubezpieczenie, jest najważniejszy.

 

Możliwość rozszerzenia produktu

Jeśli ubezpieczenie ma według ciebie zbyt wąski zakres ochrony – rozszerz go sam! W każdej chwili trwania ubezpieczenia możesz dokupić jego rozszerzenie. Jeśli obawiasz się wypadku lub poważnej choroby, możesz się na to odpowiednio przygotować. Wybierając ofertę, sprawdź listę chorób, na wypadek których będziesz chroniony. Nie zwlekaj z poważnymi decyzjami, życie często przynosi wiele nieprzyjemnych niespodzianek, więc możesz odpowiednio wcześniej się na nie przygotować.

    KUP NAJLEPSZE UBEZPIECZENIE

Redakcja rankingubezpieczeniowy.pl