witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj

Jakie jest najlepsze ubezpieczenie na życie?

Ocena: 5.00 - liczba głosów 3

Dziękujemy za oddanie głosu

Chcesz każdego dnia wiedzieć, że otacza Cię niezwykła ochrona, a w razie wypadku na pewno dostaniesz odpowiednią pomoc, chociażby w formie finansowej. Sprawdź jakie jest najlepsze ubezpieczenie na życie, by bez niepokoju cieszyć się każdym dniem.

 

 jakie jest najlepsze ubezpieczenie na życie

 

Ubezpieczenie na życie w pakietach

    KUP NAJLEPSZE UBEZPIECZENIE

Przeglądając oferty ubezpieczycieli, najczęściej spotykamy się z proponowanymi nam pakietami. Każdy z nich ukierunkowany jest na zagwarantowanie konkretnego parasola ochronnego. Dlatego wymienimy z powodzeniem między innymi ochronę na wypadek śmierci, kalectwa lub choroby.

Kolejne z wariantów obejmują już ochronę w przypadku następstw nieszczęśliwych wypadków lub odpowiedzialność cywilną – OC. W drugim przypadku odszkodowania są wypłacane, jeśli dojdzie do szkody wywołanej osobom trzecim. Oczywiście nie ma tutaj mowy o szkodach wyrządzonych naumyślnie, lub poprzez rażące niedbalstwo.

 

Ochrona i przyszłość dzieci

 

Coraz częściej wśród produktów ubezpieczeniowych wymienia się również polisy zapewniające ochronę dzieciom, a także zabezpieczenie finansowe na ich przyszłość. Wśród takich pakietów wymienia się między innymi proponowany przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe Aviva wariant „Oszczędzanie z myślą o przyszłości dziecka”. Dzięki niemu możesz stworzyć poduszkę finansową dla swojego dziecka, na jego bezpieczną przyszłość, realizacji marzeń na studiach lub przy próbie zakupu swojego pierwszego mieszkania. Oszczędzając przez lata, będzie Ci łatwiej zapewnić mu pomoc, niż w chwili kiedy rzeczywiście dostrzeżesz, iż Twoje dziecko nie jest już takie małe i zamierza wyfrunąć z rodzinnego gniazda.

 

Opcjonalne dodatki

 

Większość ubezpieczycieli, nie pozostawia do dyspozycji swoich klientów wyłącznie podstawowych pakietów. Wśród ofert wymienia się także ciekawe dodatki. Na przykład opiekę medyczną Assistance, pomoc domową, czy też opiekę nad dziećmi. Ponadto można chronić swój kredyt w przypadku braku zdolności do dalszej spłaty.

Możliwości jest naprawdę wiele. Jednak jeśli skumulujemy wszystkie szczegóły polisy o rozszerzone opcje, które interesują nas najbardziej, jesteśmy w stanie otrzymać najlepsze ubezpieczenie na życie. Rankingi pomagają wybrać optymalny produkt dla siebie i swoich bliskich.

    SPRAWDŹ SKŁADKĘ

Redakcja rankingubezpieczeniowy.pl